Okolicznościowe Imprezy dla Dzieci

Organizujemy Imprezy dla Dzieci, Bale i Uroczystości na dobrym poziomie! winnie+the+pooh_6597

Jeśli pragną Państwo, żeby dzieci doświadczyły świetnej zabawy na dobrym poziomie, to dobrze trafiliście! Dbamy o to, żeby imprezy dla dzieci przez nas organizowane były ciekawe, wesołe i mądre.  Muzykę dostosowujemy do wieku najmłodszych, nie puszczamy disco polo,  prowadzimy różnorakie zabawy i konkursy. Lubimy być kulturalni i taką postawę chcemy promować!  Kulturalny nie znaczy nudny – my to udowadniamy!

Prowadzimy: 

  • Bale w przedszkolach – 1h-1,5h (w tym 10 minut przerwy).

  • Bale w szkołach – 1,5h – 2h/ w zależności od wieku dzieci (w tym 10 minut przerwy)

  • Imprezy okolicznościowe dla szkół i przedszkoli.

Jeśli potrzebujecie Państwo obsługi do nietypowego wydarzenia w Waszej placówce – prosimy o kontakt! Scenariusze imprez tworzymy sami, więc z pewnością uda nam się zaproponować Państwu coś wyjątkowego.

Ceny już od 650zł za grupę! Każdy klient ma inne wymagania, więc każdemu klientowi staramy się indywidualnie dopasować ofertę i stosowną do niej cenę.

Oferujemy*: ballons-20clip-20art-pi5rpE9iB

  • Nagłośnienie (odpowiednie do wielkości sali) wraz z obsługą

  • Oświetlenie (kolorowe światła, kolorofony, lasery) wraz z obsługą

  • Efekty specjalne (dymiarka, bańkownica)

  • Materiały i rekwizyty niezbędne do poprowadzenia imprezy

  • Nagrody w konkursach

  • Animatorzy przebrani w stroje nawiązujące do tematu imprezy**

  • Inne atrakcje do ustalenia (fotograf, balony i inne)

*Szczegółową ofertę wyślemy kiedy poznamy Państwa oczekiwania. Zawsze przygotowujemy różne warianty cenowe: SUPER, STANDARD i MINI 

**Ilość animatorów zależy od liczebności grupy. 

 

Nasze propozycje tematów:

 Bal Pirackipirates-on-pirate-ship

Wesoła załoga pirackiego statku zabierze dzieciaki w pełną niebezpiecznych przygód morską podróż. Poznacie szalone tańce i zabawy, którymi morskie wilki umilają sobie długie wieczory. Razem z nami stawicie czoła morskim potworom i niebezpiecznym syrenom. Wszystko to przy akompaniamencie pirackiej (i nie tylko) muzyki!

Bal na Dzikim Zachodzieindian-clip-art-pi5oLn9iB

 Kowbojka i Indianka zabiorą dzieci na szaloną zabawę rodem z westernu. Zabawę rozpoczniemy indiańskim okrzykiem, a potem przeżyjemy mnóstwo przygód. Tańce w saloonie, przejażdżka pociągiem, wyścigi mustangów czy polowanie na bizony to tylko część atrakcji! Wszystko przy akompaniamencie kowbojskich (i nie tylko) rytmów…

Karnawałowa Dyskotekastar5

Propozycja dla najstarszych klas. Wystrzałowo przebrani animatorzy poprowadzą zabawę specjalnie dla szkolnej młodzieży. Na początku rozruszają całą salę i zapewnią, że ściany będą podpierały się same, więc śmiało można wyjść na środek sali… Później będzie sporo swobodnego tańca do najbardziej lubianych przez dzieciaki utworów, a co kilkanaście minut przerwa na animacje i zabawy. Kolorowe światła, dym, lasery wprowadzą szalony karnawałowy klimat i na pewno spodobają się najstarszej grupie.

Bal Królowej Śniegusnowflakes3

cie zimowa zabawa prowadzona przez samą Królową Śniegu i śnieżynkę. Postaci zaproszą dzieci do szalonego tańca, który porządnie nas rozgrzeje w ten zimowy dzień. Przeżyjemy wspaniała przygodę: przepłyniemy rzekę stojąc na lodowych krach, spróbujemy ożywić lodowe rzeźby, odnaleźć zaginioną śnieżynkę… a reszta to już niespodzianka!

Pasowanie na Przedszkolaka i Ucznia gnome5

masz dość banalnych akademii? Zaproś nas! Krasnal Hałabała przygotuje tę uroczystość jak nikt inny. Sprawdzi, czy umiecie śpiewać i tańczyć, czy znacie wierszyki i czy umiecie sami się ubrać. A także co z Waszą tężyzną fizyczną? Wszystko po to, by przyjąć Was do grona uczniów lub przedszkolaków.

Andrzejkiplaying-card5

moc magicznej zabawy w trakcie której, dowiemy się o nas czeka w przyszłości…

Halloweenjack-o-lantern15

 postaci z najstraszniejszych koszmarów zabiorą nas do świata bombowej zabawy!

 Bal “W Stumilowym Lesie”6a00d83451cd3769e20120a93f6f0e970b

Tygrysek i Kubuś zabiorą nas w świat zabawy słodkiej jak miód i szalonej jak… Tygrysek! Będzie dużo brykania!

Bal Bajkowycartoon-caracter-vector1

 do świata czarodziejskiej zabawy zabiorą nas postaci z bajek i baśni znanych i lubianych.

Karnawały Świata party-hat

przy muzyce z różnych stron świata będziemy się bawić, ucząc często nieznanych i egzotycznych zabaw i tańców.

W Śnieżnej Krainiesnowflake7

dwie urocze Śnieżynki zabiorą dzieci do świata śnieżnej zabawy. Będziemy jeździć na śnieżnym skuterze i walczyć na śnieżki. Przed nami wiele tańca i zimowych przygód.