Przedszkolaki

Kraina Świętego Mikołaja

W tym roku Chatka Spełnionych Marzeń przemieni się w prawdziwą Krainę Świętego Mikołaja!_PIK4326 Spotkacie u nas niesforne elfy, które poprowadzą dla Was ciekawe zajęcia: poznacie wspaniałą, świąteczną opowieść, dowiecie się ciekawostek o Świętym Mikołaju, wykonacie przepiękne prace plastyczne. Będziecie mieli okazję poczuć prawdziwie zimową atmosferę podczas ogniska z kiełbaskami. Na koniec wycieczki, w nagrodę odwiedzicie Chatkę Świętego Mikołaja – magiczne miejsce, skąd uwielbiany przez dzieci z całego świata staruszek dowodzi całym grudniowym zamieszaniem. Wesołe elfy opowiedzą Wam o jego ważnej pracy. Być może sam Święty się z Wami spotka? Przekonajcie sami!
P.S.Koniecznie przywieźcie ze sobą listy do Mikołaja! Będziecie mogli wrzucić je do specjalnej, bożonarodzeniowej skrzynki, a elfy późną nocą otworzą ja, by spełnić Wasze marzenia.

Chcąc dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb i możliwości, przygotowaliśmy kilka wariantów wycieczki. W specjalnym formularzu będą mogli Państwo zaznaczyć szczegóły rezerwacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami:


Kraina Świętego Mikołaja – Oferta Zielona 

Ramowy plan wycieczki:

10:00 – 10:40 warsztaty: grupa A – ozdoby bożonarodzeniowe / grupa B – opowieść świąteczna i animacje

10:40 – 11:20 warsztaty: grupa A- opowieść świąteczna i animacje  / grupa B – ozdoby bożonarodzeniowe

11:20 – 12:20 ognisko z kiełbaskami

12:20 – 13:00 wizyta w Chatce Świętego Mikołaja

  • W ofercie Standard po Chatce oprowadzają elfy. Wizyta Świętego Mikołaja jest dodatkowo płatna 50zł_PIK4382(niezależnie od wielkości grupy)
  • Możliwość dokupienia drobnych upominków dla dzieci (około 10z/dziecko – ustalenia indywidualne)  lub przywiezienie własnych prezentów, które rozdamy na koniec wycieczki.
  • Prosimy o przygotowanie w przedszkolu i zabranie ze sobą listów do Świętego Mikołaja – będziemy wspólnie wrzucać je do specjalnej skrzynki.

Kraina Świętego Mikołaja – Oferta Czerwona

Ramowy plan wycieczki:

10:00 – 10:45 warsztaty: grupa A – warsztaty plastyczne / grupa B – opowieść świąteczna i animacje

10:45 – 11:30 warsztaty: grupa A- opowieść świąteczna i animacje / grupa B – warsztaty plastyczne

11:30 – 12:15 grupa A – ognisko z kiełbaskami / grupa B – wizyta w Chatce Świętego Mikołaja

12:15 – 13:00 grupa A – wizyta w Chatce Świętego Mikołaja / grupa B – ognisko z kiełbaskami

  • Wizyta Świętego Mikołaja GRATIS_PIK4265
  • Możliwość dokupienia drobnych upominków dla dzieci (około 10zl/dziecko – ustalenia indywidualne)  lub przywiezienie własnych prezentów, które rozdamy w Chatce Świętego Mikołaja.
  • DO WYBORU warianty warsztatów plastycznych: Ozdabianie Pierniczków, Kartki Bożonarodzeniowe, Ozdoby z Drewna (wybraną opcję zaznaczają Państwo w formularzu)
  • Prosimy o przygotowanie w przedszkolu i zabranie ze sobą listów do Świętego Mikołaja – będziemy wspólnie wrzucać je do specjalnej skrzynki.