Urodziny

Jeśli macie już Państwo dosyć szablonowych spotkań towarzyskich czy dziecięcych urodzin, opartych jedynie na „hasaniu w kulkach”, to dobrze, że trafiliście do nas!   

chatka -7497

Urodziny dziecka to dzień wyjątkowy, nasi animatorzy korzystając z siły wyobraźni oraz kreatywności dzieci, wprowadzają „naszych” gości w świat wyśmienitej zabawy, sprawiając, że uśmiechy na twarzach dzieci nie znikają jeszcze długo po zakończonej imprezie.

My nie „wymieniamy” animatorów co i rusz na nowych, za to szkolimy stałych współpracowników. Dzięki temu mamy zupełnie nowe zabawy i co chwilę nowe tematy!

Co nas wyróżnia? 

  • Duży, zamknięty teren, gdzie dzieci mogą się swobodnie bawić na placach zabaw, w ogromnej piaskownicy, na huśtawkach, czy po prostu na trawie.

  • Duża sala urodzinowa w której animatorzy bawią się z dziećmi używając swojej i szkrabów nieograniczonej wyobraźni.

  • Ognisko! Na zakończenie każdych urodzin jest możliwość zorganizowania  dla dzieciaków atrakcji w postaci ogniska z kiełbaskami, po którym śpiewamy wspólne sto lat.hand5

  • Duży wybór tematów urodzin i usług dodatkowych!

  • Możliwość wynajęcia sali dla rodziców, w której mogą odetchnąć i spokojnie porozmawiać, podczas gdy animatorki zajmują się dzieciakami. W cenie wynajmu oferujemy poczęstunek, kawę i herbatę.

  • Poza tym… lubimy się dobrze bawić!

Szanowni Państwo chcielibyśmy Was poinformować, że wszystkie swoje dania , które przywozicie ze sobą do Chatki muszą być już na półmiskach , jeśli będziecie potrzebować od nas naczyń i pomocy animatora to dopłata wynosi 50 zł.

INFORMACJE:

Urodzinki dla Maluszka

Zakręcone Urodziny

Kulinarne Urodzinki

Urodziny dla Nastolatków

Dodatkowe Atrakcje Urodzinowe

Współpracują z Nami

Zasady Dobrej Zabawy