Dodatkowe Atrakcje Urodzinowe

Dodatkowo płatne atrakcje urodzinowe: 

BalloonsPrzy rezerwacji prosimy pytać o dostępność danej atrakcji. 

 • WYBÓR TEMATU  – 50ZŁ (LISTA TEMATÓW PONIŻEJ)

 • DODATKOWA GODZINA – 200ZŁ

 • URODZINY PO ANGIELSKU – 50zł (tylko wybrane soboty, termin do uzgodnienia)

 • MALOWANIE BUZIEK – 50ZŁ/GRUPA

 • WYBUCH KONFETTI – 20ZŁ/25 zł/ 30 zł

 • TWORZENIE PAMIĄTKOWEGO PLAKATU URODZINOWEGO – 10ZŁ

 • BAŃKOWNICA – 50ZŁ

 • TEMATYCZNY WYSTRÓJ SALI – 150zł (papierowe kubeczki, talerzyki, serwetki, balony, serpentyny, dekoracje związane z tematem imprezy)

 • ZAPROSZENIE W FORMIE ULOTKI Z MAPKĄ DOJAZDU – 1ZŁ/SZT.

 • ZAPROSZENIE SPERSONALIZOWANE W FORMACIE PDF  – 2OZŁ

 • WYSTĘP ILUZJONISTY: Iluzjonista Konrad Modzelewski – 450zł (30-40min pokaz) TUTAJ informacje*

 • WYSTĘP ILUZJONISTY: Iluzjonistka Marta Jasińska – 450zł (30-40min pokaz) TUTAJ informacje*

 • WYSTĘP ILUZJONISTY: Iluzjonista Dawid Dabiński – 450 zł  (pokaz 45 min) TUTAJ informacje*

 • POKAZ NAUKOWY Z Akademią Nauki – 150ZŁ

 • FOTOGRAF PAKIET MAXI: 350 zł (fotoksiążka + 30-50 zdjęć na płycie)

 • FOTOGRAF PAKIET MINI: 250zł (30-50 zdjęć na płycie)

 • PRZEJAŻDŻKA NA KUCYKU : 250 zł / cała grupa

 • ZWIERZĄTKA Z FARMY + PRZEJAŻDŻKA NA KUCYKU : 400 zł/ cała grupa

 • ATRAKCJE DLA RODZICÓWWIĘCEJ INFORMACJI NA DOLE STRONY


 

TEMATY URODZIN DO WYBORU:

Bal Księżniczek

Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Arielka, Bella i inne księżniczki już tu są. AjeweledprincessesWy? Zapraszamy wszystkie młode damy, które chcą zostać prawdziwymi księżniczkami! Chcecie wiedzieć co każda księżniczka umieć i wiedzieć powinna? Czy wiecie dużo o księżniczkach z bajek? Jeśli przybędą do nas też książęta i rycerze – zrobimy wszystko, żeby wcale się nie nudzili! Będzie test na prawdziwą księżniczkę, wybierzemy się na królewski bal, a każde z Was ozdobi swoją koronę i skosztuje wspaniałych przysmaków z królewskiego stołu. 

Urodziny Kucykowe

Zapraszamy wszystkich miłośników kolorowych kucyków Pony! Razem z Twilight Twilight_SparkleSparkle i Fluttershy, Pinkie Pie i resztą kucyków odwiedzimy kolorową krainę! Przeżyjemy mnóstwo wspaniałych przygód, spróbujemy dopasować pogubione grzywy, ogony i znaczki do odpowiednich kucyków, wystartujemy w wyścigach i pobawimy się na kolorowej tęczy!

W Krainie Dzikich Zwierząt african-animals-coloured

Odwiedzimy krainę dzikich zwierząt i przeżyjemy wspaniałą przygodę. Zobaczymy ile gatunków zwierząt znacie i czy potraficie je naśladować? Wspólnie odtańczymy dzikie tańce, pobawimy się wesoło i wykonamy kolorowe maski zwierząt. Przy dobrej pogodzie sprawdzimy swoją małpią zwinność na pajęczynie z lin.

Urodziny Spider Mana

Zabawy dla prawdziwych superbohaterów! Zobaczymy, czy umiecie poruszać się jak prawdziwy 13495360761231153536roald-smeets-spider-man-hiczłowiek – pająk, wykonamy różne trudne zadania i zrobimy własną maskę Spider-Mana! Może wcale nie będzie czerwona? Ozdobicie ją jak chcecie! Jeśli pogoda nam dopisze, będziecie mogli spróbować sił na prawdziwej, ogromnej pajęczynie!

Gwiezdne Urodziny

Rycerze Jedi potrzebują pomocy i chcą, abyście to Wy do nich dołączyli! Zanim jednak będzie to Yoda_TPM_RotSmożliwe, musicie przejść specjalny kosmiczny trening sprawności. Nie martwcie się! Na pewno dacie sobie radę. Wspólnie z Wami odwiedzimy mistrza Jodę, zrobimy własne miecze świetlne i nauczymy się nimi walczyć!

Urodziny Łowców Dinozaurów

Za pomocą specjalnego zaklęcia przeniesiemy się w czasy prehistoryczne, gdzie party-animalczekać na nas będą groźne dinozaury. Dowiemy się jak wyglądały i jak się nazywały najgroźniejsze ze stworów, spróbujemy stworzyć własne, najgroźniejsze na świecie dinozaury, pokonamy wiele przeszkód i postaramy się nie zostać ugryzionym  przez wielkie zębiska!

Urodziny Bajkowethumbs_cartoon-caracter-vector9

Znane postaci ze świata bajek i baśni zabiorą Was w niesamowitą podróż do zaczarowanej krainy! Sprawdzimy ile wiecie o bajkach, odwiedzimy kilka z nich i pobawimy się z ich bohaterami, a każdy będzie miał okazję zrobić swoją własną bajkową czapeczkę! To jak? Wybieracie się z nami do dalekich krain?

Urodziny w Stumilowym Lesie

Kubuś znowu się zamyślił i zgubił w lesie… Czy pomożecie mu trafić dowinnie-the-pooh-mental-disorders domku? Po drodze spotkamy pszczółki, które robią pyszny miodek, brykającego tygryska, osiołka, który zgubił ogonek i wiele innych postaci! Każdy z Was zrobi sobie opaskę z uszkami Kubusia Puchatka :)

Podróż do Hollywood

Czy wiecie jakie cuda kryją się w wielkich studiach filmowych Hollywood? Wspólnie odwiedzimy kilka hollywood1z nich! Czeka nas na przykład szalona zabawa w studiu filmów komediowych, zagadki do rozwikłania w studiu kryminału, dreszczyk emocji w studiu horrorów czy odrobina tańca w studiu musicalowym. Damy Wam też okazję sprawdzić się w zadaniach aktorskich i pomożemy odcisnąć dłoń na Waszej własnej gwieździe z Alei Sław. Gotowi na taką przygodę???

Urodziny z Wielką Grą Planszową – TYLKO W CHATCE MARZEŃ! (od 7 lat)

Czas na wspaniałą przygodę! Na początku urodzin wypijemy magiczny napój i zmniejszymy swoje dice9rozmiary! Kiedy to zrobimy, podzielimy się na drużyny i wybierzemy pionki, rzucimy wielka kostką i rozpoczniemy szalony wyścig do mety! Po drodze wiele zadań, pytań i przygód. Kto pierwszy postawi swój pionek na mecie ogromnej planszy? Do wyboru macie różne „światy” gry:

 • Akademia Pana Kleksa
 • Hobbit
 • Zagadki Sfinksa
 • Podróż dookoła świata
 • Pirackie Przygody
 • Gwiezdne Wojny
 • Alicja w Krainie Czarów

Urodziny Egipskie

Przeniesiemy się do czasów starożytnego Egiptu – kraju pełnego gorącego słońca, piasku, piramid, egypt01faraonów i magii. Dowiecie się jak nazywali się najsłynniejsi władcy Egiptu, spróbujecie rozwikłać zagadkę sfinksa, wziąć udział w wyścigu rydwanów i odczytać tajną wiadomość zapisaną hieroglifami… Ponadto będziecie mieli okazję odkryć jak powstawały mumie, sami taką stworzyć, a potem trochę postraszyć kolegów! Każdy z Was wykona własną koronę egipskiego władcy!

Urodziny Kosmiczneastronaut6

Wystartujemy Rakietą i wyruszymy w podróż do gwiazd. Po drodze pokonamy deszcz meteorów, odwiedzimy obce cywilizacje i spróbujemy wydostać się z laserowego labiryntu, naprawimy zepsutą rakietę. Brzmi groźnie, ale na pewno damy radę! Pytanie tylko, czy rodzice będą w stanie rozpoznać swoje pociechy, które wyjdą z imprezy w dziwacznych maskach ufoludków?

Urodziny Rycerskie 

Każdy chłopiec marzy o tym, żeby być odważny i silny jak rycerz. Nie jest to łatwe, ale my im knight7pomożemy! Zrobimy prawdziwy trening rycerski (z mieczami treningowymi), powiemy co rycerzowi wypada, a co nie, zaprojektujemy własny herb i wymyślimy sobie groźne imiona. Na koniec spróbujemy wspólnie zgładzić wielkiego balonowego smoka (tylko przy urodzinach 3 godzinnych)! Czy nam się uda? Przyjdźcie i sprawdźcie sami!

Urodziny Dziki Zachód

Przeniesiemy się do dalekiej Ameryki, gdzie można spotkać galopujących na swoich mustangach indian-clip-art-pi5oLn9iBIndian, wielkie bizony, dzielnych kowbojów, plantacje kukurydzy i piękne skuo. Spróbujemy upolować dzikiego zwierza, nadamy sobie indiańskie imiona, odwiedzimy szamana, nauczymy się kilku słów w migowym języku Indian i wykonamy własne pióropusze! Jeśli zdecydujecie się na urodziny 3 godzinne – będzie też okazja zbudować i ozdobić indiańskie Tipi!

Urodziny Pirackie

Czy jesteście gotowi na niebezpieczną morską pirate-kidsprzygodę? W jednej chwili przemienimy się w odważne wilki morskie i wyruszymy na morze! Czekają nas szalone zabawy na statku, bitwa ba kule armatnie i poszukiwanie prawdziwego skarbu! Czy uda nam się zdobyć wszystkie kawałki mapy i odnaleźć skrzynię? Animuszu dodadzą nam pirackie czapki z czachami, które sami wykonamy! Ahoj!

Magiczne Urodziny*cartoon-caracter-vector10

Udamy się do tajemniczej krainy czarów i nauczymy się tylko dobrych zaklęć! Sprawdzicie się w zadaniu z zielarstwa, eliksirów, sztuki iluzji i czytania w myślach. Nauczycie się jak połączyć przecięty sznurek, jak sprawić, żeby jajko unosiło się na wodzie czy…. Chyba nie sądzisz, że zdradzimy Ci wszystkie atrakcje? Choć, a przekonasz się sam!

*Można dodatkowo zamówić pokaz Iluzjonisty. Więcej informacji: TUTAJafrican-safari-travel

W 120 minut dookoła świata

Będziemy bawili się na ogromnej mapie świata. Odnajdziemy różne ciekawe kraje i odwiedzimy je. Zobaczymy jakie zwyczaje panują w najbardziej odległych zakątkach naszej planety, przeżyjemy mnóstwo przygód i wiele się nauczymy. Ciekawe, czy będziecie umieli pokazać gdzie na tej mapie jest Polska?

 Bal Maskowyballons-20clip-20art-pi5rpE9iB

Z pomocą animatorek zrobicie sobie maski, a potem udacie się na kolorowy, szalony Bal Maskowy! Będzie mnóstwo tańca, śmiechu, zabaw i konkursów!

Świat Eksperymentów – dodatkowo płatne

Zapraszamy na urodziny z Akademią Piaseczno. Podczas dwugodzinnych urodzin nasze animatorki pobawią się z Wami w różne szalone zabawy, a później odwiedzi nas Ciekawy Człowiek, który poprowadzi godzinne zajęcia naukowe „Świat Eksperymentów”. Później możemy bawić się dalej lub zorganizować dzieciom ognisko z kiełbaskami.

Świat Eksperymentów – to świat warsztatów edukacyjnych – podczas których budzimy drzemiący w dzieciach potencjał i stymulujemy ich 120515 Logo Piaseczno krzywe Corel_9 (1)zdolność do nauki. Pokazujemy naszym małym studentom, że nauka może być ciekawa, odkrywamy wiele tajemnic otaczającego nas świata. Pobudzamy ich zainteresowania oraz naturalną chęć eksperymentowania i poznawania zjawisk rządzących naszym światem. Zajęcia mają charakter interaktywny, empiryczny, zabawowy. Oprócz pokazu prowadzonego przez instruktora, dzieci same doświadczają, eksperymentują z różnymi pomocami edukacyjnymi, dostępnymi podczas warsztatów. Poprzez odpowiedni dobór słownictwa docieramy z naszą wiedzą nawet do najmłodszych dzieci (zapraszamy nawet 3-latki), a same eksperymenty sprawiają, że nawet pod koniec zajęć dzieci nadal są skoncentrowane i świetnie się bawią.


 

Atrakcje dla Rodziców

 • Salka dla rodziców – 100zł/do 20 osób, powyżej –  50zł za każde kolejne 10 osób (w cenie kawa, herbata, ciastka, paluszki, orzeszki) (nie dotyczy URODZIN DLA MALUSZKA)

 • Rodzice! Żeby uatrakcyjnić czas oczekiwania na dzieci zachęcamy do wypożyczenia gier planszowych lub imprezowych. Współpracujemy ze sklepem Giermek w Piasecznie. Cena za wypożyczenie 1 gry to 10zł (plus kaucja) Więcej informacji TUTAJ

 • Ognisko dla dorosłych 3zł/porcja

Dodatkowy poczęstunek dla Rodziców: party-food

 • Talerz warzyw plus 2 dipy (marchewka, ogórek, papryka) – 50zł

 • Sałatka z Rukoli – 50zł

 • Sałatka Makaronowa z Kabanosem – 50zł

 • Sałatka Gyros – 50zł

 • Sałatka Brokułowa – 50zł

 • Roladki z Tortilli – 30szt/ 50zł

 • Misa z Pieczywem – 30zł

 • Talerz Wędlin i Pasztetów + masło i pieczywo – 70zł

 • Talerz Serów  + masło  i pieczywo – 100zł

 • Talerz Wędlin, Pasztetów i Serów + masło – 70zł

 • Kolorowe Kanapeczki z Bułki Wrocławskiej 100szt – 70zł

 • Pierogi w Różnych Smakach – cena ustalana indywidualnie

 • Gar domowego żuru z kiełbaską i ziemniaczkami lub barszczu czerwonego – cena ustalana indywidualnie

 

_PIK4256