Urodziny dla Nastolatków

disco-ball-160937_1280Twoje dziecko jest już za duże na kolorowe urodziny w kulkach? Wesołe zabawy z chustą są passe? Zapoznaj się z naszą ofertą dla nastolatków (10-14 lat).

Jubilat i jego Goście spędzą czas w wyjątkowej atmosferze, podbirthday-2674863_1280 czujnym okiem naszych przebojowych animatorów. Do wyboru ciekawe warsztaty lub disco party! Zostawimy Wam czas na pogaduchy przy poczęstunku, ale nie pozwolimy na nudę...

 Będzie się działo! Jaki temat wybieracie?

pizza-576551_1280A może przedłużycie urodziny o godzinę i wybierzecie warsztaty dodatkowe…? Pizza Party, albo Cookie Party brzmią smakowicie, nieprawdaż???


Gwiazdy Hollywood

Zaproś swoich znajomych na dwie godziny wystrzałowej zabawy! Będziecie mieli okazję wziąć udział hollywood1w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Solo, z koleżanką, z kolegą, a może całą grupą? Żeby urozmaicić zdjęcia, będziecie mogli się przebierać w różne śmieszne gadżety – peruki, kapelusze, boa, maski i inne! Dodatkowo przygotujemy dla Was poczęstunek, dobrą muzykę i świetną atmosferę. Efekty sesji, czyli aż 30 profesjonalnie obrobionych zdjęć, dostaniesz w formie linka w ciągu 7 dni po imprezie. Będzie się czym chwalić!

Cena: 600zł (do 10 osób), 700zł (do 15 osób)

W cenie: poczęstunek, rekwizyty i stroje do zdjęć, profesjonalny fotograf, dwóch animatorów, 30 wyretuszowanych zdjęć do pobrania z internetu.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU TYCH URODZIN UZALEŻNIONA JEST OD TERMINARZA FOTOGRAFA


Gwiazdy Hollywood VIP

clapper-board-152088_1280Ty i Twoje koleżanki weźmiecie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Przez pierwsze pół godziny imprezy samodzielnie się wystylizujecie przy wielkich lustrach: makijaż, fryzury, paznokcie, odpowiednie rekwizyty. Kiedy będziecie gotowe, staniecie w blasku fleszy i zacznie się pozowanie! Wszystko to przy dźwiękach świetnej muzyki, akompaniamencie Waszego śmiechu i towarzystwie pysznych przekąsek. Poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy! Efekty sesji, czyli aż 30 profesjonalnie obrobionych zdjęć, dostaniesz w formie linka w ciągu 7 dni po imprezie. Będzie się czym chwalić!

Cena: 700zł (do 10 osób), 800zł (do 15 osób)

W cenie: poczęstunek, kosmetyki do makijażu, farby do malowania twarzy, lakiery do paznokci, akcesoria fryzjerskie, rekwizyty i stroje do zdjęć, profesjonalny fotograf, dwóch animatorów, 30 wyretuszowanych zdjęć do pobrania z internetu.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU TYCH URODZIN UZALEŻNIONA JEST OD TERMINARZA FOTOGRAFA


Disco Party

Muzyka, kolorowe światła, lasery – taką oprawę przygotujemy specjalnie dla Was! Dodatkowo dwóch animatorów dance-677382_1280poprowadzi konkursy z nagrodami i różne zabawy taneczne. Będziecie mogli potańczyć, pogadać, przekąsić coś pysznego i świetnie się bawić! Zapraszamy!

Cena: 550zł (do 10 osób), 650zł (do 20 osób), 750zł (do 25 osób), powyżej 25 osób – 30zł/osoba.

W cenie: poczęstunek, dwóch animatorów, oprawa świetlna i muzyczna, materiały potrzebne do konkursów i zabaw.


Aloha Party

cocktail-159586_1280Zapraszamy Was na imprezę w tropikalnym stylu! Wykonamy wspólnie ciekawe przekąski, pyszną sałatkę i korowy koktajl. Kiedy już posprzątamy cały bałagan, podamy do stołu nasze pyszności i będziecie je mogli wszystkie zjeść przy dźwiękach tanecznej i hawajskiej muzyki – plotkując do woli!

Cena: 750zł (do 10 osób), 850zł (do 15 osób)

W cenie: wszystkie produkty potrzebne do wykonania przekąsek, poczęstunek podstawowy, opieka dwóch animatorów, oprawa muzyczna.


 

Ramowy przebieg urodzin*: 

go-back-amp-gt-gallery-for-kids-class-party-clip-art-clipart

11:00 – 11:15 – przyjazd gości, podjadanie przekąsek

11:15 – 12:30 – zabawa lub warsztaty, przerwy na poczęstunek

12:30 – 13:00 – ognisko z kiełbaskami, tort, rozdanie upominków

13:00 – zakończenie imprezy**

* godziny do wyboru 11:00, 14:00, 17:00 – urodziny 3 godzinne możliwe tylko w godzinach 10-13 lub 17-20

** po zakończonej imprezie mają Państwo 15 minut na pożegnanie gości, ponieważ Animatorzy muszą mieć czas na przygotowanie kolejnego przyjęcia. Po przekroczeniu tego czasu naliczamy opłatę jak za kolejną godzinę – 200zł.


 W cenie urodzin:

 • opieka dwóch animatorów

 • standardowy wystrój sali z tematycznymi elementami

 • pamiątkowy plakat urodzinowy

 • Chatkowe zaproszenia urodzinowe!

 • drobny upominek dla każdego gościa

 • indywidualnie dopasowany scenariusz imprezy (do wieku i liczby uczestników)

 • poczęstunek podstawowy (prażynki, chrupki, chipsy, paluszki, orzeszki, cukierki, napoje*, woda)  *podajemy domowej roboty soki z Chatkowego Ogrodu – bez cukru

 • kiełbaski, chleb, ketchup, musztarda do ogniska dla dzieci

 • talerzyki i łyżeczki do tortu

 • czas trwania urodzin 2h

 • dodatkowe atrakcje zgodne z opisem poszczególnych tematów urodzin


Dodatkowo Płatne Atrakcje:

 • SALA RODZICÓW:  Na terenie Chatki może z nami bezpłatnie pozostać jeden rodzic lub opiekun jubilata. Jeśli zostanie więcej osób, jest to dla nas równoznaczne ze skorzystaniem z sali rodziców. Opłata wynosi 10zł/osoba. W cenie oferujemy kawę, herbatę i zimny napój oraz kiełbaskę i pieczywo do ogniska.

Jeśli przewidują Państwo, że rodzice dzieci pozostaną z nami w Chatce, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji Sali Rodziców. W takim wypadku płatność wynosi:tea-153336_1280

do 5 osób dorosłych – 10zł/osoba

od 6 – 15 osób dorosłych – 100zł

od 16 do 20 osób dorosłych – 150zł

od 21 do 30 osób dorosłych – 200zł

Powyżej 30 osób – ustalenia indywidualne.

W cenie: kawa, herbata, drobny poczęstunek (ciasteczka, paluszki, orzeszki, chleb ze smalcem).

Kiełbaska dla osoby dorosłej – 3zł/porcja

Mogą Państwo przynieść dodatkowo własny poczęstunek w formie gotowej do podania (pokrojone, na własnych paterach, miskach). W sytuacji kiedy przywozicie Państwo sałatki/zupy i potrzebujecie zastawy ceramicznej do ich spożycia, doliczamy 50zł. Prosimy o wcześniejszą informację!

 • Dopłata za każdego kolejnego jubilata – 50zł (z wyłączeniem bliźniąt i rodzeństw o maksymalnej różnicy wieku 1 rok)

 • Przedłużenie urodzin o godzinę – 200zł (możliwość wyboru dodatkowo płatnych warsztatów, patrz TUTAJ)

 • Dodatkowy poczęstunek: owoce sezonowe – 5zł/dziecko, ciastka i żelki – 3zł/dziecko, jabłuszka i marchewki – 2zł/dziecko

 • Zamiana poczęstunku na „zdrowy” – 1zł/dziecko (flipsy smakowe, chrupki kukurydziane, prażynki, paluszki, jabłuszka i marchewki)

 • Fontanna czekoladowa z owocami – 150zł

 • Tłoczony sok jabłkowy – 15zł/3l

WIĘCEJ ATRAKCJI DODATKOWYCH ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ

TORT – organizują Państwo we własnym zakresie. Polecamy „Lukiernię” – cukiernia po wcześniejszym uzgodnieniu dowozi piękne i smaczne torty bezpośrednio do Chatki Marzeń!


Wszystkie ważne informacje dotyczące zasad i przebiegu naszych imprez urodzinowych, znajdą Państwo tutaj: ZASADY DOBREJ ZABAWY

Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z nimi!


Jak zarezerwować urodziny? Trzy proste kroki! man-838880_1280

 1. Zadzwonić do nas lub napisać wiadomość w mailową w celu ustalenia dostępności terminu. Wpiszemy wstępną rezerwację w kalendarz.

 2.  Pobrać formularz rezerwacji z naszej strony (zakładka DO POBRANIA) Należy go wydrukować  i wypełnić odręcznie, a następnie przesłać na nasz adres mailowy chatkamarzen1@gmail.com w ciągu 3 dni od wstępnej rezerwacji. Razem z nim prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty zaliczki.

 3. Kiedy dostaniemy potrzebne dokumenty – potwierdzimy rezerwację.

  WAŻNE! Jeśli nie dostaną od nas Państwo potwierdzenia otrzymania wypełnionego formularza – prosimy o kontakt telefoniczny lub sms celem ustalenia, czy dotarł do nas Państwa e-mail.

Darmowe, Chatkowe Zaproszenia dla Twoich gości możesz odebrać u nas na miejscu lub w Piasecznie w zaprzyjaźnionym sklepie Giermek (Bazarek, ul. Szkolna 18).

ZAPRASZAMY!

Rezerwacje i informacje: 506 – 801 – 105

Telefon czynny w pn-pt w godzinach 8:00 – 16:00 (czasem nie odbieramy, jeśli jesteśmy na spotkaniu, ale zawsze staramy się oddzwaniać). Po godzinach i w weekendy prosimy o kontakt mailowy – odpowiemy w godzinach pracy biura. W pilnych przypadkach prosimy o wysłanie wiadomości sms z prośbą o kontakt – odezwiemy się tak szybko, jak to będzie możliwe.

Dziękujemy!