Urodziny Tematyczne

Nasi Animatorzy zabiorą dzieci w świat ich ulubionych bohaterów! magic-1459371_1280

Przy pomocy wyobraźni, specjalnie przygotowanego scenariusza zabaw i klimatycznych elementów wystroju sali, przeniesiecie się w najdalsze zakątki Urodzinowej Krainy Fantazji! W tym magicznymship-146312_1280 miejscu wydarzyć się może wszystko, a Wasze marzenia o najlepszym przyjęciu urodzinowym pod słońcem, spełnią się w oka mgnieniu!

Dajcie się ponieść dobrej zabawie!


Aloha! hawaii-309006_1280

Gorące Hawaje powitają dzieciaki masą szalonej zabawy! Przeniesiemy się na tropikalną wyspę, zwiedzimy kolorowe rafy koralowe i zatańczymy taniec hula! Może spotkamy Lilo i Stich? Rozglądajcie się też za Vaianą i wielkim półbogiem Mauim! Aloha!

SUPER ATRAKCJA: Bańkownica


 Pirackie pirates-161803_1280

Ahoj Piraci! Wsiądziemy na kołysany falami legendarny statek i wybierzemy się w rejs po nieznanych wodach. Czekają nas niebezpieczne przygody, morskie potwory i wielkie bitwy. Wspólnie poszukamy pirackiego skarbu!

Czy macie odwagę ruszyć z nami?

SUPER ATRAKCJA: wystrzał armatni (confetti)


 Hollywood hollywood1

Czy wiecie jakie cuda kryją się w wielkich studiach filmowych Hollywood? Wspólnie odwiedzimy kilka z nich! Czekają na nas takie atrakcje jak szalona zabawa w studiu filmów komediowych, zagadki do rozwikłania w studiu kryminału, dreszczyk emocji w studiu horrorów czy odrobina szalonego tańca w studiu musicalowym. Gotowi na taką przygodę?

SUPER ATRAKCJA: kosz z akcesoriami do przebierania (boa, okulary, kapelusze, peruki, maski, spódnice itd)


large_mermaidPodwodny Świat

Razem z dzieciakami zanurkujemy głęboko pod wodę i poznamy tajemniczy świat syren, trytonów i morskich stworzeń o jakich nawet Wam się nie śniło. Wspólnie zwiedzimy najdalsze zakątki rafy koralowej, perłowe komnaty i syrenie wyspy. Przeżyjemy masę przygód, kto wie, może spotkamy nawet Arielkę? Miejmy nadzieję, że ominie nas atak rekinów!

SUPER ATRAKCJA: Bańkownica


W bajkowym lesiemushrooms-576065_1280

W bajkowym lesie znaleziono tajemniczą walizkę pełną dziwnych przedmiotów. Wyglądają, jakby ktoś ukradł je z bajek! Jak radzą sobie bez nich bohaterowie opowieści? Będziemy musieli wykonać różne zadania i oddać przedmioty, żeby zaprowadzić ład w naszych ulubionych bajkach.

Czy dacie radę to zrobić?

SUPER ATRAKCJA: Malowanie Buziek


Superbohaterowie superman-295328_1280

Czas uratować świat przed niebezpieczeństwem! Wcielimy się w superbohaterów, przejdziemy specjalny trening i wspólnie wyruszymy do walki z potworami. Zobaczymy czy jesteście silni i odważni!?!?

SUPER ATRAKCJA: dodatek do poczęstunku – „supermoce” czyli talerz zdrowych warzyw, dzięki którym posiądziecie moce superbohaterów!


Magiczneowl-576542_1280

Udamy się do tajemniczej krainy czarów i nauczymy się tylko dobrych zaklęć! Sprawdzicie się w czarodziejskich zadaniach, poznacie magiczne stwory i przeżyjecie mnóstwo przygód. Poczujecie się jak uczniowie prawdziwej szkoły czarodziejów. Może jako atrakcję dodatkową wybierzecie jeszcze występ iluzjonisty?

SUPER ATRAKCJA: robienie czarodziejskich różdżek


 

Jeśli wśród podanych tematów nie ma takiego, o którym marzy Twoje dziecko – napisz do nas!  Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie! 


 

A może marzysz, o urodzinach SUPER WOW?wow-1300922_1920

Każdy z powyższych tematów, możemy przygotować dla Ciebie w wersji Super WOW! Urodziny urządzimy w zupełnie innej sali, przystroimy ją klimatycznymi dekoracjami, które wprowadzą dzieciaki w ich ulubiony świat. Może znajdziemy się pod wodą, w królestwie syren albo w szkole czarodziejów? Do tego stylizowany poczęstunek, specjalnie przygotowane upominki, przebrani animatorzy i masa dobrej zabawy! Cenę ustalimy indywidualnie, w zależności od planowanych atrakcji (minimum 500zł dopłaty).


Ramowy przebieg urodzin*: 

go-back-amp-gt-gallery-for-kids-class-party-clip-art-clipart

11:00 – 11:15 – przyjazd gości, podjadanie przekąsek

11:15 – 12:30 – zabawy z animatorami, przerwy na poczęstunek

12:30 – 13:00 – ognisko z kiełbaskami, tort, rozdanie upominków

13:00 – zakończenie imprezy**

* godziny do wyboru 11:00, 14:00, 17:00 – urodziny 3 godzinne możliwe tylko w godzinach 10-13 lub 17-20

** po zakończonej imprezie mają Państwo 15 minut na pożegnanie gości, ponieważ Animatorzy muszą mieć czas na przygotowanie kolejnego przyjęcia. Po przekroczeniu tego czasu naliczamy opłatę jak za kolejną godzinę – 200zł.


Cennik: 

50zł – wybór tematu (niezależnie od liczby uczestników)

40zł/dziecko (i 35 zł za każde kolejne dziecko powyżej 25 uczestników), ale nie mniej niż 480zł za grupę.

Przykład: urodziny dla 10 dzieci – 480zł + 50zł  // urodziny dla 15 dzieci – 15x40zł + 50zł // urodziny dla 28 dzieci – 25x40zł + 3x35zł +50zł)

W cenie urodzin:

 • opieka dwóch przebranych animatorów

 • standardowy, kolorowy wystrój sali z tematycznymi elementami

 • pamiątkowy plakat urodzinowy

 • SUPER ATRAKCJA (inna przy każdym temacie, informacja przy opisie poszczególnych urodzin)

 • drobny upominek dla każdego dziecka

 • Chatkowe zaproszenia urodzinowe!

 • specjalnie przygotowany scenariusz imprezy (do wieku i liczby uczestników)

 • poczęstunek podstawowy (prażynki, chrupki, ciastka, paluszki, orzeszki, cukierki, napoje*, woda)  *podajemy domowej roboty soki z Chatkowego Ogrodu – bez cukru)

 • kiełbaski, chleb, ketchup, musztarda do ogniska dla dzieci

 • talerzyki i łyżeczki do tortu

 • czas trwania urodzin 2h


Dodatkowo Płatne Atrakcje:

 • SALA RODZICÓW:  Na terenie Chatki może z nami bezpłatnie pozostać jeden rodzic lub opiekun jubilata. Jeśli zostanie więcej osób, jest to dla nas równoznaczne ze skorzystaniem z sali rodziców. Opłata wynosi 10zł/osoba. W cenie oferujemy kawę, herbatę i zimny napój oraz kiełbaskę i pieczywo do ogniska.

Jeśli przewidują Państwo, że rodzice dzieci pozostaną z nami w Chatce, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji Sali Rodziców. W takim wypadku płatność wynosi:tea-153336_1280

do 5 osób dorosłych – 10zł/osoba

od 6 – 15 osób dorosłych – 100zł

od 16 do 20 osób dorosłych – 150zł

od 21 do 30 osób dorosłych – 200zł

Powyżej 30 osób – ustalenia indywidualne.

W cenie: kawa, herbata, drobny poczęstunek (ciasteczka, paluszki, orzeszki, chleb ze smalcem).

Kiełbaska dla osoby dorosłej – 3zł/porcja

Mogą Państwo przynieść dodatkowo własny poczęstunek w formie gotowej do podania (pokrojone, na własnych paterach, miskach). W sytuacji kiedy przywozicie Państwo sałatki/zupy i potrzebujecie zastawy ceramicznej do ich spożycia, doliczamy 50zł. Prosimy o wcześniejszą informację!

 • Dopłata za każdego kolejnego jubilata – 50zł (z wyłączeniem bliźniąt i rodzeństw o maksymalnej różnicy wieku 1 rok)

 • Przedłużenie urodzin o godzinę – 200zł (możliwość wyboru dodatkowo płatnych warsztatów, patrz TUTAJ)

 • Dodatkowy poczęstunek: owoce sezonowe – 5zł/dziecko, chipsy i żelki – 3zł/dziecko, jabłuszka i marchewki – 2zł/dziecko

 • Zamiana poczęstunku na „zdrowy” – 1zł/dziecko (flipsy smakowe, chrupki kukurydziane, prażynki, paluszki, jabłuszka i marchewki)

 • Fontanna czekoladowa z owocami – 150zł

 • Tłoczony sok jabłkowy – 15zł/3l

WIĘCEJ ATRAKCJI DODATKOWYCH ZNAJDĄ PAŃSTWO TUTAJ

TORT – organizują Państwo we własnym zakresie. Polecamy „Lukiernię” – cukiernia po wcześniejszym uzgodnieniu dowozi piękne i smaczne torty bezpośrednio do Chatki Marzeń!


Wszystkie ważne informacje dotyczące zasad i przebiegu naszych imprez urodzinowych, znajdą Państwo tutaj: ZASADY DOBREJ ZABAWY

Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z nimi!


Jak zarezerwować urodziny? Trzy proste kroki! man-838880_1280

 1. Zadzwonić do nas lub napisać wiadomość w mailową w celu ustalenia dostępności terminu. Wpiszemy wstępną rezerwację w kalendarz.

 2.  Pobrać formularz rezerwacji z naszej strony (zakładka DO POBRANIA) Należy go wydrukować  i wypełnić odręcznie, a następnie przesłać na nasz adres mailowy chatkamarzen1@gmail.com w ciągu 3 dni od wstępnej rezerwacji. Razem z nim prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty zaliczki.

 3. Kiedy dostaniemy potrzebne dokumenty – potwierdzimy rezerwację.

  WAŻNE! Jeśli nie dostaną od nas Państwo potwierdzenia otrzymania wypełnionego formularza – prosimy o kontakt telefoniczny lub sms celem ustalenia, czy dotarł do nas Państwa e-mail.

Darmowe, Chatkowe Zaproszenia dla Twoich gości możesz odebrać u nas na miejscu lub w Piasecznie w zaprzyjaźnionym sklepie Giermek (Bazarek, ul. Szkolna 18).

ZAPRASZAMY!

Rezerwacje i informacje: 506 – 801 – 105

Telefon czynny w pn-pt w godzinach 8:00 – 16:00 (czasem nie odbieramy, jeśli jesteśmy na spotkaniu, ale zawsze staramy się oddzwaniać). Po godzinach i w weekendy prosimy o kontakt mailowy – odpowiemy w godzinach pracy biura. W pilnych przypadkach prosimy o wysłanie wiadomości sms z prośbą o kontakt – odezwiemy się tak szybko, jak to będzie możliwe.

Dziękujemy!