Zasady Dobrej Zabawy

ZASADY DOBREJ ZABAWY

UCZESTNICY ZABAWY:

1.  Scenariusz urodzin jest dostosowany do wieku jubilata. Choć staramy się, żeby wszystkie dzieci dobrze się bawiły, nie gwarantujemy, że dzieci dużo młodsze lub dużo starsze będą zainteresowane zabawą. W przypadku urodzin łączonych, maksymalna różnica wieku jubilatów to jeden rok.

2.  Za każdego kolejnego jubilata obowiązuje dopłata zgodnie z cennikiem na stronie internetowej. Opłata nie obowiązuje bliźniąt i rodzeństwa o maksymalnej różnicy wieku 1 rok.

3. W grono uczestników urodzin wliczamy wszystkie dzieci, które bawią się z animatorami, korzystają z ogniska i dostają nagrodę „z kuferka”.

4.  Razem z nami w sali mogą pozostać jedynie samodzielne dzieci. Prosimy o nie pozostawianie bez opieki dzieci rocznych, czy dwuletnich, ze względu na bezpieczeństwo zarówno maluchów jak i całej grupy. Jeżeli Rodzic zostaje w sali, bierze udział w zabawach razem z dziećmi.

5.  Dodatkowy poczęstunek dla dzieci mogą Państwo dowieźć we własnym zakresie po uzgodnieniu tego z nami przed urodzinami.

RODZICE I OPIEKUNOWIE:

1. Na terenie Chatki może z nami bezpłatnie pozostać jeden rodzic lub opiekun jubilata. Pozostali rodzice przywożą dzieci i odbierają po skończonej imprezie. Jeśli zostanie więcej niż jedna osoba dorosła, jest to dla nas równoznaczne ze skorzystaniem z sali rodziców, za co zostanie pobrana opłata wg cennika dostępnego na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do rezerwacji Sali Rodziców z wyprzedzeniem.

  1. Jeśli wykupią Państwo Salę Rodziców, mogą Państwo przynieść dodatkowo własny drobny poczęstunek w formie gotowej do podania (pokrojone, na własnych paterach, miskach). W sytuacji kiedy przywozicie Państwo sałatki/zupy i potrzebujecie zastawy , doliczamy 50 zł.

  2. Prosimy o nie przynoszenie własnych zimnych napojów ani kiełbasek dla rodziców. Są dostępne na miejscu za dodatkową opłatą.

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

1. Rezerwację urodzin uznajemy za dokonaną po wpłynięciu zaliczki 200zł na nasze konto. Powinna ona zostać wpłacona w ciągu trzech dni od telefonicznej rezerwacji terminu, w przeciwnym razie termin uznajemy za wolny. Numer konta znajduje się na naszej stronie internetowej. Zaliczka stanowi zadatek i jest bezzwrotna. Wyjątkiem jest sytuacja, w której polecą Państwo kogoś na swoje miejsce. Zaliczka może też zostać przeniesiona, jeśli z przyczyn losowych zmienią Państwo termin urodzin.

2.  Pozostałą część kwoty płacą Państwo po skończonej imprezie, GOTÓWKĄ, za tylu gości ile się z nami bawiło. (patrz punkt 3 powyżej)

3. Prosimy być nie wcześniej niż 15 minut przed rozpoczęciem imprezy.

4.  Po urodzinach zostawiamy Państwu maksymalnie 15 minut na pożegnanie gości i opuszczenie terenu Chatki, ponieważ musimy mieć czas na posprzątanie i przygotowanie kolejnej imprezy. Po tym czasie zostanie Państwu automatycznie naliczona opłata jak za kolejną godzinę, czyli 200 zł.

  1. Jeśli po Państwa urodzinach nie ma kolejnej imprezy i będzie taka możliwość, mogą Państwo przedłużyć pobyt u nas o kolejną godzinę. Koszt przedłużenia to 200zł. Nie obejmuje on opieki animatorów nad dziećmi, a jedynie możliwość pozostania na terenie sali rodziców, placu zabaw i miejsca, gdzie mieli Państwo ognisko. Jeśli rezerwują Państwo 3 godzinne urodziny z wyprzedzeniem, opieka animatora godzinę dłużej jest w cenie.

  2. Tort zamawiają Państwo i przywożą we własnym zakresie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania do w/w regulaminu,

prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dziękujemy za przestrzeganie zasad.

Animatorzy Chatki Spełnionych Marzeń