URODZINY


Szanowni Państwo,

od października 2022 będzie obowiązywała nowa oferta urodzinowa 

Szukacie miejsca, w którym zorganizujecie dziecku urodziny o jakich nigdy nie

6ir6KjnKTzapomni? Takie, które będą spełnieniem jego marzeń? Dobrze trafiliście!

Wiemy, że urodziny dziecka to dzień wyjątkowy! Nasi animatorzy korzystając z siły wyobraźni i kreatywności dzieci, wprowadzą “naszych” gości w świat wspaniałej zabawy, sprawiając, że uśmiechy na twarzach dzieci nie znikną jeszcze długo po zakończonej imprezie.

Co nas wyróżnia?_PIK9966

  • Nasi Animatorzy to osoby z doświadczeniem i pasją. Nie zatrudniamy ludzi z przypadku! Dbamy o bezpieczeństwo Waszych dzieci, chcemy, żeby czas spędzony w Chatce był niezapomnianą, szaloną przygodą.

  • Teren Chatki, to mieszanka stylu retro i sentymentalnej, klimatycznej, wiejskiej zabudowy z domieszką całej palety żywych, dziecięcych barw. Sala urodzinowa jest dekorowana przez naszych Animatorów specjalnie na Twoje przyjęcie!

  • Mamy duży zamknięty ogród, gdzie dzieci mogą się swobodnie bawić na placu zabaw, w ogromnej piaskownicy, na 1-55huśtawkach, czy po prostu na trawie.

  • Ognisko! Na zakończenie większości opcji urodzinowych organizujemy dla dzieciaków atrakcję w postaci ogniska z kiełbaskami, po którym śpiewamy wspólne sto lat.

  • Duży wybór wariantów urodzin i usług dodatkowych! Sami piszemy nasze scenariusze, nie ustajemy w poszukiwaniu nowych atrakcji i zabaw. Dostosowujemy program imprezy do wieku i liczby uczestników, ponieważ chcemy, aby nasi goście czuli się u nas jak najlepiej.

  • Przytulna Strefa Relaksu Rodzica, w której mogą odetchnąć i spokojnie porozmawiać, podczas gdy animatorzy zajmują się _PIK1449dzieciakami. W cenie sali zapewniamy poczęstunek. 

  • Jesteśmy kulturalni i promujemy  kulturę. Nie włączamy disco-polo! Na urodzinach bawimy się przy wesołych, dziecięcych piosenkach i tanecznych hitach, a rodzice miło spędzają czas słuchając spokojnych jazzowych utworów.

Jakie urodziny mamy w ofercie?chatka -7497

Urodziny podzielone są na grupy wiekowe. Kliknij w interesujący Cię odnośnik i poczytaj o szczegółach!

Urodzinki dla Najmłodszych 3 – 6 lat

Urodziny dla Dzieciaków 7 – 10 lat

Urodziny dla Nastolatków 11- 14 lat

Współpracujemy Z… – kogo możecie zaprosić na urodziny, z czyich usług skorzystać?

Zasady Dobrej Zabawy – tu znajdą Państwo wszelkie istotne informacje organizacyjne o przebiegu naszych urodzin.