O nas

Witamy w Chatce Spełnionych Marzeń!chatka-gotowa

Chcemy żeby Chatka spełniała marzenia nie tylko dzieci, choć powstała głównie z myślą o nich. Pragniemy, aby swoje miejsce odnaleźli tu również dorośli, którzy mają w sobie ciekawość dziecka, aby chciała tu bywać młodzież. Nasza oferta jest więc bardzo zróżnicowana i ciągle ją poszerzamy.

Jesteśmy MANUFAKTURĄ ZABAWY I NAUKI i jak każda manufaktura tworzymy rzeczy unikatowe i wartościowe. Mamy kilkanaście programów edukacyjnych ale potrafimy stworzyć program na Państwa zamówienie na każdy temat. Pragniemy stworzyć dla Państwa ofertę nie obniżając jakości naszych propozycji, a jednocześnie atrakcyjną cenowo.  Mamy nadzieję zainteresować naszą ofertą wszystkich od 0 do 100 lat. Chcemy by nasze drzwi były zawsze otwarte. Dla gości, na nowe pomysły i wyzwania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z istniejącą ofertą. hand5

Już teraz organizujemy u siebie na miejscu (i wyjazdowe): URODZINY dla dzieci, WYCIECZKI edukacyjne dla szkół i przedszkoli, BALE, PÓŁKOLONIEIMPREZY okolicznościowe, PRZYJĘCIA RODZINNE, WIECZORY panieńskie i inne atrakcje…

Jesteśmy kulturalni i promujemy  kulturę. Nie włączamy disco-polo! Usłyszycie za to u nas wesołe dziecięce piosenki, nostalgiczny jazz i energiczne, taneczne utwory.

Nasz teren to mieszanka stylu retro i sentymentalnej, klimatycznej, wiejskiej zabudowy z domieszką całej palety żywych, dziecięcych barw! Wszystkie pomieszczenia mają duszę – kiedyś były zabudowaniami gospodarstwa agroturystycznego rodziców właścicieli.  Zostały zaadaptowane dla potrzeb prowadzenia imprez i warsztatów, a wystrój ciągle się zmienia. Wszystko z potrzeby piękna!

W przyszłości mamy nadzieję, że to miejsce stanie się magiczną wyspą, odciętą od pośpiechu codzienności. Pragniemy organizować wystawy, koncerty, warsztaty, znaleźć miejsce na dobrą kuchnię… Chcemy, żeby to miejsce tętniło życiem!

Marzy nam się skrawek świata gdzie spełniają się marzenia. Po to właśnie
powstała Chatka Spełnionych Marzeń.

Postaramy się spełnić i Wasze marzenia!