CENNIK

boy-scout

Wycieczki 3 godzinne – 45 zł/osoba

(w tym przekąska owocowo-warzywna)

dodatkowo płatne:

zupa 7 zł/osoba

ognisko z kiełbaskami 10 zł/osoba

WAŻNE!

*1 opiekun na 15 osób (szkoła) gratis, 1 opiekun na 10 osób (przedszkole)  gratis! Pozostali 50 % stawki za osobę. 

**Mamy niewielki sklepik z upominkami i zabawkami czynny podczas ogniska (otwarty zawsze dla szkół podstawowych i na specjalne życzenie dla placówek przedszkolnych).


 

Jak wygląda wycieczka? 

Każda wycieczka ma odrobinę inny przebieg – w zależności od programu. W bramie witają dzień ziemi (23 of 154)Państwa nasi animatorzy, którzy opiekować się będą Waszą grupą do końca wycieczki. Prowadzą zajęcia, obsługują ognisko, czuwają nad przebiegiem programu i są do Państwa dyspozycji w razie pytań i wątpliwości. Zwykle (ale nie zawsze) zaczynamy od zajęć wspólnych, po czym dzielimy grupę, aby sprawnie przeprowadzić warsztaty (wówczas każda grupa ma te same zajęcia, tylko w różnej kolejności). W zależności od tematu wycieczki są to zajęcia plastyczne, kulinarne, zabawy, animacje, zajęcia edukacyjne, gry terenowe, pokazy filmowe, przedstawienia itd. Zajęcia odbywają się w salach lub jeśli pogoda na to pozwala – na świeżym powietrzu. Stałym elementem wycieczek, o każdej porze roku jest ognisko z kiełbaskami i czas wolny (około godziny).

Przykładowy plan wycieczki 3 godzinnej*:

9:00 – 10:00 zajęcia wspólne

10:00 – 11:00 warsztaty tematyczne w 2 grupach

11:00 – 12:00 czas rekreacyjno- jedzeniowy :)

 


Jak zarezerwować wycieczkę? Trzy proste kroki! 

man-838880_1280

  1. Zadzwonić do nas lub napisać wiadomość w mailową w celu ustalenia dostępności terminu. Wpiszemy wstępną rezerwację w kalendarz.

  2.  Pobrać formularz rezerwacji z naszej strony (zakładka DO POBRANIA) Należy go wydrukować  i wypełnić odręcznie, a następnie przesłać na nasz adres mailowy chatkamarzen1@gmail.com w ciągu 3 dni od wstępnej rezerwacji.

  3. Kiedy dostaniemy potrzebne dokumenty – potwierdzimy rezerwację. WAŻNE! Jeśli nie dostaną od nas Państwo potwierdzenia otrzymania wypełnionego formularza – prosimy o kontakt telefoniczny lub sms celem ustalenia, czy dotarł do nas Państwa e-mail. Dziękujemy.

ZAPRASZAMY!

Rezerwacje i informacje: 506 – 801 – 105

Telefon czynny w pn-pt w godzinach 8:00 – 16:00 (czasem nie odbieramy, jeśli jesteśmy na spotkaniu, ale zawsze staramy się oddzwaniać). Po godzinach i w weekendy prosimy o kontakt mailowy – odpowiemy w godzinach pracy biura. W pilnych przypadkach prosimy o wysłanie wiadomości sms z prośbą o kontakt – odezwiemy się tak szybko, jak to będzie możliwe.