CENNIK

CENNIK
boy-scout

Wycieczki standardowe – 31zł/osoba ale nie mniej niż 850zł/grupa.

Wycieczki 4 godzinne – 40zł/dziecko (nie mniej niż 1000zł za grupę)

Wycieczki całodniowe – 80zł/dziecko (nie mniej niż 1800zł za grupę)

WAŻNE!

*1 opiekun na 15 osób (szkoła) gratis, 1 opiekun na 10 osób (przedszkole)  gratis! Pozostali 50 % stawki za osobę.

** W przypadku przyjazdu mniejszej liczby osób niż zapowiadana – cena ulega zmianie zgodnie z cennikiem znajdującym się na stronie www.chatkamarzen.pl

***Mamy niewielki sklepik z upominkami i zabawkami czynny podczas ogniska (otwarty zawsze dla szkół podstawowych i na specjalne życzenie dla placówek przedszkolnych).

Prosimy o rezerwację minimum tydzień przed planowanym przyjazdem.


 

Jak zarezerwować wycieczkę? Trzy proste kroki! man-838880_1280

  1. Zadzwonić do nas lub napisać wiadomość w mailową w celu ustalenia dostępności terminu. Wpiszemy wstępną rezerwację w kalendarz.

  2.  Pobrać formularz rezerwacji z naszej strony (zakładka DO POBRANIA) Należy go wydrukować  i wypełnić odręcznie, a następnie przesłać na nasz adres mailowy chatkamarzen1@gmail.com w ciągu 3 dni od wstępnej rezerwacji.

  3. Kiedy dostaniemy potrzebne dokumenty – potwierdzimy rezerwację.

ZAPRASZAMY!

Rezerwacje i informacje: 506 – 801 – 105

Telefon czynny w pn-pt w godzinach 8:00 – 16:00 (czasem nie odbieramy, jeśli jesteśmy na spotkaniu, ale zawsze staramy się oddzwaniać). Po godzinach i w weekendy prosimy o kontakt mailowy – odpowiemy w godzinach pracy biura. W pilnych przypadkach prosimy o wysłanie wiadomości sms z prośbą o kontakt – odezwiemy się tak szybko, jak to będzie możliwe.