O wycieczkach

WYCIECZKI EDUKACYJNE DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI: 

Zapraszamy do świata sztuki, nauki i mądrej zabawy. Pomagamy poznawać polskie tradycje i _PIK1331obrzędy, „zwiedzać” świat i zdobywać nowe umiejętności. Nasza oferta może być doskonałym uzupełnieniem programu realizowanego w szkole i przedszkolu. Miejsce i sposób realizacji warsztatów pozwoli dzieciom świetnie się bawić i wiele nauczyć.

Działamy przez cały rok, a nasz program zmienia się odpowiednio do pory roku. Nasze sale dostosowane są do zmiennej pogody, a programy elastycznie przygotowane, żeby móc dopasować się do Państwa potrzeb i możliwości.

Uzupełnieniem naszej oferty wycieczkowej są bale i imprezy okolicznościowe organizowane u Państwa w placówce.

Jak wygląda wycieczka? 

Każda wycieczka ma odrobinę inny przebieg – w zależności od programu. W bramie witają dzień ziemi (23 of 154)Państwa nasi animatorzy, którzy opiekować się będą Waszą grupą do końca wycieczki. Prowadzą zajęcia, obsługują ognisko, czuwają nad przebiegiem programu i są do Państwa dyspozycji w razie pytań i wątpliwości. Zwykle (ale nie zawsze) zaczynamy od zajęć wspólnych, po czym dzielimy grupę, aby sprawnie przeprowadzić warsztaty (wówczas każda grupa ma te same zajęcia, tylko w różnej kolejności). W zależności od tematu wycieczki są to zajęcia plastyczne, kulinarne, zabawy, animacje, zajęcia edukacyjne, gry terenowe, pokazy filmowe, przedstawienia itd. Zajęcia odbywają się w salach lub jeśli pogoda na to pozwala – na świeżym powietrzu. Stałym elementem wycieczek, o każdej porze roku jest ognisko z kiełbaskami i czas wolny (około godziny).

Co nas wyróżnia?

  • Jesteśmy Manufakturą Zabawy i Nauki – sami przygotowujemy scenariusze zajęć, _PIK1380korzystając z wyobraźni i talentów naszych Animatorów. Dzięki temu to, co Wam oferujemy, jest wyjątkowe. Jesteśmy przeciwnikami gotowych rozwiązań, wierzymy w nieograniczoną moc dziecięcej wyobraźni. Za jej sprawą w Chatce Marzeń dzieją się prawdziwe cuda – jednego dnia jest tu prawdziwa indiańska wioska, innego po naszych salach szaleją piraci, a kiedy indziej gości u nas sama Królowa Marysieńka! Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!

  •  Programy “szyte na miarę” – zajęcia dostosowujemy do wieku i liczebności grup oraz do zmieniającej się aury i pór roku. Działamy cały rok!

  • Nasz teren, to miejsce ogrodzone i bezpieczne. Nie musicie się obawiać, że dzieci zgubią się23517885_1628084517213935_6579562140116099538_n wśród innych wycieczkowiczów. Przyjmujemy maksymalnie dwie grupy jednocześnie – mają one zajęcia w różnych częściach Chatki Marzeń. Nauczyciele mogą więc być spokojni o swoich podopiecznych – to wielki komfort zwłaszcza przy najmłodszych dzieciach.

  • Komfortowa przestrzeń do zajęć – mamy ogrzewane sale, trzy miejsca na ognisko (w tym jedno zadaszone), dwa place zabaw i dużo zielonego terenu. Jeśli pogoda pozwala, staramy się jak najwięcej zajęć przeprowadzać na zewnątrz.

  • Mamy świetnych Animatorów –  to osoby z pasją i doświadczeniem, kochający pracę z _PIK1367dziećmi. Swoją uwagę w 100% poświęcają grupie i nikomu nie pozwalają się nudzić.

  • Dbamy o każdego uczestnika wycieczki – na nauczycieli i opiekunów czeka uroczy, zaciszny kącik z gorącą kawą, herbatą i drobnym poczęstunkiem.

  • Możecie się u nas poczuć jak na sielskiej wsi – mnóstwo zieleni, ludowy wystrój sal, spokojna atmosfera, a każda wycieczka ma w programie klimatyczne ognisko z kiełbaskami.32367247_10213903380196671_5694904966938886144_n

  • Dbamy o ekologię – sortujemy śmieci, nie używamy jednorazowych naczyń i prosimy o to naszych Gości. 

 

Sprawdź tematy wycieczek dla swojej grupy: